ÇOCUKLAR İÇİN

HER GÜN

5 ml

YETİŞKİNLER İÇİN

HER GÜN

10 ml

Erektil Disfonksiyon

İlgili Yazılar

Çinko ve Erektil Disfonksiyon Arasındaki Bağlantı

Erektil disfonksiyon (ED), erkeklerin uğraştığı en yaygın cinsel sorunlardan biridir. Besin eksikliklerinden klinik depresyona kadar değişen bir dizi farklı ED nedeni vardır. Tedavi seçeneklerini keşfetmeden önce sorunun nedenini belirlemek için bir tıp uzmanıyla ED hakkında konuşmak önemlidir.

Trend

Çok Okunanlar

D vitamini Covid19

D Vitamini COVID-19’u Önleyebilir mi?

COVID-19 için önleyici tedbirleri ve olası tedavileri tanıtan başlıklar bugünlerde doğal olarak haberlere hakim durumda. Son olarak ortaya konulan popüler bir iddia ise, D vitamininin, hastalığa yakalanma riskini veya şiddetini en aza indirmenin bir yolu olarak kullanımı ve potansiyeli hakkında.

Çinko, egzama tedavisinde kullanılır mı?

Vücudunuzun her yerinde bulunan çinko , diğer şeylerin yanı sıra bağışıklık sisteminizin ve metabolizmanızın işleyişi için önemli olan temel bir eser elementtir.
Bazı araştırmalar çinkonun egzama semptomlarına yardımcı olabileceği sonucuna işaret ediyor gibi görünüyor .

D Vitamini içeren 12 Besin Kaynağı

D Vitamini içeren 12 besin kaynağı

Balık, süt ve sebzelerden zengin bir beslenme alışkanlığınız varsa, muhtemelen yeterince D Vitamini alıyorsunuzdur. Ancak emin değilseniz, günlük menünüze D Vitamini içeren 12 besin kaynağı içinden herhangi birini eklemeniz yardımcı olabilir.

A Vitamini içeren 10 besin kaynağı

Meyve ve sebzeler açısından zengin bir beslenme alışkanlığınız varsa, muhtemelen yeterince A vitamini alıyorsunuzdur. Ancak emin değilseniz, günlük menünüze A vitamini içeren 10 besin kaynağı içinden herhangi birini eklemeniz yardımcı olabilir.