ÇOCUKLAR İÇİN

HER GÜN

5 ml

YETİŞKİNLER İÇİN

HER GÜN

10 ml

Vitaminler ve Mineraller

Protein, yağ ve karbonhidrat içeren makro besinler gibi, mikro besinler de hücre sağlığı ve büyümesi için hayati önem taşıyan temel vitaminler ve mineraller grubudur.

Vücudunuz, hücrelerinizin sürekli ihtiyaçlarını karşılamak için yeterli vitamin ve mineral üretmediğinden, onları yiyeceklerden ve takviyelerden almalısınız.

Yalnızca en sağlıklı ve en taze yiyecekleri yemeyi arzu etsek bile, günümüz yaşam ve çevre koşullarında bu her zaman mümkün olmaz. Imucore24 ®,  hücrelerinizin ihtiyaç duyduğu mikro besinleri almak ve her günü eksiksiz geçirmek için kesin bir yoldur.

Hücreler neden önemlidir?

Vücudunuzda her gün sizin için çok çalışan 37 trilyondan fazla hücre var. Ortalama olarak, vücudunuz her dakika 19 milyon hücreyi kaybeder ve bunların yerine eşit miktarda yapar.

Tüm yaşamın kökü olarak, hücrelerimiz yapı sağlar, yiyeceği enerjiye dönüştürür ve DNA’mızı korurlar.

Vücudunuz, devamlı olarak hücrelerinize zarar verebilecek ultraviyole ışınları gibi, çevresel strese maruz kaldığından, en iyi durumda olmaları önemlidir.

Hücrelerin kendilerini yenilemek, onarmak ve yeniden oluşturmak için makro ve mikro besin öğelerine ihtiyacı vardır.

Bu yüzden vücudunuzu dengede tutmak, bağışıklık sisteminizi desteklemek ve her gün enerji dolu hissetmek için hücrelerinizi ihtiyaç duyduğu besinlerle beslemek gerekli ve kritik bir eylemdir.